O nas

Nasz cel

ABCN to portal, który ma na celu dostarczeniu informacji ze świata biznesu. Nie chodzi tu jednak o świat korporacji i wielkich pieniędzy. Choć o wielkich pieniądzach przyjdzie nam pisać. Chcemy przedstawiać małe Polskie firmy, które dzięki ciekawym zastosowaniom potrafiły się wbić i zdominować rynek. Treści dostępne na stronie mają być inspiracją do działania. Każdego dnia wiele osób myśli o swoim własnym biznesie. Nie ma co ukrywać nie jest to łatwa przygodna. Tylko samozaparcie i chęć dążenia do celu pomoże Ci osiągnąć sukces. Do takich właśnie ludzi adresujemy nasze teksty.

Nasz zespół

Michał Ogórek – programista i specjalista komputerowy. Od zawsze interesował się zarabianie pieniędzy. Przynajmniej tak twierdzi. Od kilku lat prowadzi swoją własną firmę która obecnie zatrudnia 5 osób. Jego podejście do biznesu polega na zimnej kalkulacji. Jego filozofia mówi że zysk jest ważny ale nie kosztem czyjegoś dobra. Trzymając się tej tezy robi projekty dla klientów z całego globu.

Magdalena Wilczek – absolwentka dwóch filologi która rozmawia w czterech językach. Prowadzi swoje własne biuro tłumaczeń. Dba o to aby teksty publikowane na stronie były najwyższej jakości. W swoim życiu przyszło jej tłumaczyć dokumenty dla największych korporacji działających na terenie naszego kraju. Prywatnie jest Mamą i każdą wolną chwilę spędza na siłowni.

Paweł Kowalczyk – grafik, który udowadnia że po ASP można zarabiać duże pieniądze. Na swoim koncie ma kilka projektów dla dużych marek. Prowadzi swoją firmę która oferuje usługi z zakresu projektowania grafiki reklamowej oraz tej na potrzeby internetu. Prywatnie to najprawdziwszy nerd który każdą wolną godzinę poświęca na gry komputerowe.

Masz pytania?

Jeżeli masz pytania lub ciekawy temat i chciałbyś abyśmy o tym napisali możesz się z nami skontaktować za pomocą formularza kontaktowego lub pod adresem kontakt@abcn.com.pl. W temacie proszę podać do kogo adresujesz maila bo ta skrzynka jest wspólna. Mamy nadzieje że znajdziesz na naszej stronie to czego szukasz i będziesz tu często wracał.